WWW.ZS-2.PL oficjalna strona ZESPO艁U SZK脫艁 NR 2 w Golubiu-Dobrzyniu -> Technikum Informatyczne - Technikum Organizacji Reklamy - Technikum Rolnicze - Technikum Ekonomiczne - Technikum Architektury Krajobrazu - Szko艂a Bran偶owa I Stopnia - Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce dla Doros艂ych
Strona g艂贸wna >> Nasze sukcesy
Nasze sukcesy Drukuj Email


2016/2017

Og贸lnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Szymon Nadolny

laureat

Rafa艂 Szynkiewicz

2.       

Szymon Jankowski

laureat

Rafa艂 Szynkiewicz

 

Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Jan Osmo艂a

laureat

Katarzyna Boniecka

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH

(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okr臋gowe)

Lp

Imi臋 i nazwisko

Miejsce

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Pawe艂 Rutkowski

IV

Gabriela Kaliska

 

VII OG脫LNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU

Lp

Imi臋 i nazwisko

Miejsce

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Pawe艂 Rutkowski

VIII

Gabriela Kaliska

 

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY Z OKAZJI 65. ROCZNICY PO艁膭CZENIA GOLUBIA I DOBRZYNIA W JEDEN ORGANIZM MIEJSKI

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Piotr Jachowski

laureat

Szymon Wi艣niewski

 

 

2015/2016

Og贸lnopolska OLIMPIADA WIEDZY O BANKACH

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Micha艂 Blumkowski

finalista

Justyna Jagodzi艅ska

Ma艂gorzata Chojak

Alicja Sulkowska

2.       

Mateusz Gogoli艅ski

finalista

3.       

Rafa艂 Pietrkiewicz

finalista

4.       

Mariusz Rumi艅ski

finalista

5.       

Ma艂gorzata Brodowska

finalista

6.       

Agnieszka Jadzi艅ska

finalista

7.       

B艂a偶ej Jagielski

finalista

8.       

Bartosz Lipi艅ski

finalista

9.       

Marta Piotrkiewicz

finalista

10.   

Marcin Gr臋bocki

finalista

11.   

Magdalena Kaszuba

finalista

12.   

Dominika K臋prowska

finalista

13.   

Patryk Kr贸l

finalista

14.   

Hanna Milarska

finalista

15.   

Agata Nowi艅ska

finalista

16.   

Mateusz Owsianikow

finalista

17.   

Magdalena Pietrkiewicz

finalista

18.   

Agnieszka Piotrowicz

finalista

19.   

Paulina St臋pnik

finalista

20.   

Joanna Szwaracka

finalista

21.   

Patrycja Zakrzewska

finalista

22.   

Marta Zieli艅ska

finalista

 

Og贸lnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Jakub Pietrkiewicz

laureat

Rafa艂 Szynkiewicz

2.       

Mateusz Burak

finalista

Rafa艂 Szynkiewicz

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH

(blok: produkcja zwierz臋ca)

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Jakub Pietrkiewicz

Laureat

Rafa艂 Szynkiewicz

 

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH

(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okr臋gowe)

Lp

Imi臋 i nazwisko

Miejsce

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Piotr Jachowski

V

Gabriela Kaliska

 

VI OG脫LNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU

Lp

Imi臋 i nazwisko

Miejsce

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.

Piotr Jachowski

VI

Gabriela Kaliska

 

 

2014/2015

Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Kamil Tokarski

laureat

Marcin 艢wiadek

 

WOJEW脫DZKI KONKURS RECYTATORSKI

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Katarzyna Jadzi艅ska

laureat

Agnieszka Brzostowska

 

2013/2014

Wojew贸dzki Konkurs KUJAWSKO-POMORSKIE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI

Lp

Imi臋 i nazwisko

Uzyskany tytu艂

Nauczyciel przygotowuj膮cy

1.       

Mateusz Burak

Laureat

Katarzyna Boniecka

2.       

Andrzej Burak

Laureat

3.       

Jakub Pietrkiewicz

Laureat

4.       

Micha艂 G贸rzy艅ski

Laureat

5.       

Micha艂 Kopczy艅ski

Laureat

6.       

Adam Rutkowski

Laureat

 

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies