Strona g艂贸wna
Ratujemy 偶ycie Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   

Nie trzeba by膰 lekarzem, aby ratowa膰 偶ycie. Mo偶na to zrobi膰 tak偶e oddaj膮c krew. Uczniowie naszej szko艂y wielokrotnie udowadniali, 偶e s膮 otwarci na potrzeby innych i nie zawiedli tak偶e, gdy Samorz膮d Uczniowski poprosi艂 ich o w艂膮czenie si臋 do akcji honorowego oddawania krwi. Uczennice klas IV TAK: Milena S艂upkowska, Monika K臋pczy艅ska, Milena Krajewska, Justyna Tomaszewska, 艁ucja 艁臋gowska oraz Karol Sawu艂a z 2 TEI razem z  dyrektor szko艂y Agnieszk膮 Brzostowsk膮 oddali krew, która jest bezcennym lekarstwem dla wielu chorych. Honorowe oddawanie krwi pomaga w wyzdrowieniu lub bezpo艣rednio ratuje 偶ycie drugiego cz艂owieka. Uczniowie naszej szko艂y, oddaj膮c bezinteresownie krew, wspieraj膮 lekarzy w ich codziennej walce o 偶ycie pacjentów. Serdecznie im za to dzi臋kujemy, jednocze艣nie zach臋caj膮c do w艂膮czania si臋 w t臋 szlachetn膮 akcj臋 kolejnych pe艂noletnich i zdrowych uczniów. Dzi臋kujemy tak偶e opiekunom Samorz膮du Uczniowskiego, Panu Szymonowi Wi艣niewskiemu i Pani Katarzynie D艂ugozimie, za rozpropagowanie i koordynowanie akcji.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies