Zespół Szkół Nr 2

ul. Kilińskiego 31, 87-400 Golub-Dobrzyń

www.zs-2.pl, sekretariat@zs-2.pl

Tel.: +48 56 683 25 49
Fax: +48 56 683 47 07

Treść strony

Pożegnania nadszedł czas!

W piątek 29 kwietnia 2022 r. w naszej Szkole odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów klas IV Technikum (Ekonomicznego, Reklamy, Rolniczego i Informatycznego). W tym roku hasłem przewodnim były słowa Młodości! dodaj mi skrzydła! z Ody do młodości Adama Mickiewicza. Gościem honorowym uroczystości była Pani Danuta Malecka Wicestarosta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. W przemówieniu skierowanym do Absolwentów Pani Wicestarosta pogratulowała młodzieży ukończenia szkoły, zdobycia kwalifikacji zawodowych i życzyła kolejnych sukcesów na nowym etapie życia. Słowa pełne serdeczności skierowała do Absolwentów również Pani Dyrektor Agnieszka Brzostowska. Kulminacyjnym momentem uroczystości było uhonorowanie przez Panią Dyrektor i Panią Wicestarostę tych Absolwentów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki nie tylko w nauce, ale również w sporcie. Tegoroczną statuetkę PRYMUSA otrzymała Klaudia Jasieniecka z klasy IV TER. Wyróżnionymi Absolwentami zostali: Weronika Dąbrowska (za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wzorową frekwencję), Oliwia Błędowska (za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i zaangażowanie na rzecz Szkoły), Emilia Strużanowska (za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie), Igor Jurkiewicz - Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza (za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie), Szymon Kroplewski (za wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie), Dawid Gutmański (za wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie). Pan Jakub Piotrkowski wręczył nagrody tym Absolwentom, którzy osiągali wysokie wyniki w różnych dyscyplinach sportowych i godnie reprezentowali naszą Szkołę. W gronie wyróżnionych znaleźli się: Julia Silkowska, Julia Dudkiewicz, Szymon Pawłowski, Szymon Lewandowski, Marcel Wieczyński, Damian Skrzeszewski.

Absolwenci podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom (Pani Paulinie Gralik Panu Jakubowi Piotrkowskiemu) oraz Nauczycielom za trud wychowawczy i motywowanie do nauki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli Absolwentom pamiątkowe kartki z najlepszymi życzeniami, a uczniowie klas III Technikum podziękowali swoim starszym koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone lata w naszej szkole. Życzyli im entuzjazmu i wiary w kreacyjną siłę młodości, która mocą ducha jest w stanie zmienić zastaną rzeczywistość.

W części artystycznej uroczystości Absolwenci obejrzeli prezentację ich zdjęć, ukazującą w telegraficznym skrócie czas spędzony w naszej szkole. Radość i wspomnienia, które mamy nadzieję pozostaną w ich pamięci.

Absolwentom jeszcze raz gratulujemy! Życzymy Wam życiowych sukcesów i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole stał się dla Was dobrą inwestycją w przyszłość. Za tych, którzy przystępują do egzaminu maturalnego obiecujemy trzymać kciuki.

  • Pożegnanie 5
  • Pożegnanie 6
  • Pożegnanie 2
  • Pożegnanie 3
  • Pożegnanie 4
  • Pożegnanie 1

« wstecz