-
BIP
-
Ułatwienia dostępności
-
Wyszukiwarka
-
Media społecznościowe
-
Inne linki
Rotator zdjęć
Menu
Zespół Szkół Nr 2
ul. Kilińskiego 31, 87-400 Golub-Dobrzyń
www.zs-2.pl, sekretariat@zs-2.pl
Tel.: +48 56 683 25 49
Fax: +48 56 683 47 07
Treść strony
Godziny dostępności nauczycieli w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu
L.poj. |
Imię i nazwisko |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Miejsce |
1. |
Błaszkiewicz Agnieszka |
Poniedziałek |
17.30 – 18.30 |
Pokój nauczycielski budynek A |
2. |
Boniecka Katarzyna |
Wtorek |
9.25 – 10.25 |
Gabinet kierownika szkolenia praktycznego |
3. |
Broszniewska Helena |
Poniedziałek |
8.30 – 9.30 |
Pokój nauczycielski budynek A |
4. |
Brzostowska Agnieszka |
Środa |
14.00 – 15.00 |
Gabinet dyrektora |
5. |
Buler Ewelina |
Czwartek |
10.00 – 11.00 |
Biblioteka |
6. |
Cieciurska Katarzyna |
Piątek |
8.30 – 9.30 |
Pokój nauczycielski budynek A |
7. |
Ciemniak Bartłomiej |
Poniedziałek |
9.25 – 10.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
8. |
Długozima Katarzyna |
Poniedziałek |
10.20 – 11.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
9. |
Dubanowski Piotr |
Środa |
11.15 -12.15 |
Pokój nauczycielski budynek B |
10. |
Górska Anna |
Czwartek |
13.05 – 14.05 |
Pokój nauczycielski budynek A |
11. |
Gralik Paulina |
Piątek |
9.35 – 10.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
12. |
Gurkowska Wioletta |
Wtorek |
12.10 – 13.10 |
Pokój nauczycielski budynek B |
13. |
Gurtowska Dorota |
Czwartek |
9.35 – 10.30 |
Pokój nauczycielski budynek B |
14. |
Jaskólska Karolina |
Poniedziałek |
9.35 – 10.20 |
Pokój nauczycielski budynek B |
15. |
Kalemba Patrycja |
Poniedziałek |
10.30 – 11.00 |
Gabinet psychologa |
16. |
Kilanowska Ewa |
Piątek |
10.15 – 11.15 |
Pokój nauczycielski budynek A |
17. |
Ks. Klimkowski Damian |
Poniedziałek |
9.25 – 10.25 |
Pokój nauczycielski budynek A |
18. |
Kochner Elżbieta |
Wtorek |
8.30 – 9.00 |
Pokój nauczycielski budynek A |
19. |
Kołodziejska Marzena |
Czwartek |
13.05 – 14.05 |
Pokój nauczycielski budynek A |
20. |
Krzykalska Joanna |
Wtorek |
13.05 – 14.05 |
Pokój nauczycielski budynek A |
21. |
Lisewska Joanna |
Środa |
8.40 – 9.40 |
Pokój nauczycielski budynek A |
22. |
Ossowska Natalia |
Piątek |
12.00 – 13.00 |
Gabinet pedagoga szkolnego budynek A |
23. |
Piotrkowski Jakub |
Czwartek |
10.20 – 11.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
24. |
Sęk Bogdan |
Wtorek |
10.20 – 11.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
25. |
Sulkowska Alicja |
Poniedziałek |
11.15 – 12.15 |
Pokój nauczycielski budynek B |
26. |
Szarpatowski Krzysztof |
Piątek |
12.10 – 13.10 |
Pokój nauczycielski budynek A |
27. |
Szocińska Natalia |
Czwartek |
13.00 – 13.30 |
Gabinet pedagoga specjalnego |
28. |
Szynkiewicz Rafał |
Wtorek |
11.15 - 12.15 |
Gabinet wicedyrektora |
29. |
Szynkiewicz Stanisław |
Poniedziałek |
10.20 – 11.20 |
Pokój nauczycielski budynek B |
30. |
Śniegowska Joanna |
Piątek |
11.20-12.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
31. |
Świadek Marcin |
Czwartek |
11.15 – 12.15 |
Pokój nauczycielski budynek B |
32. |
Wichrowski Aleksander |
Środa |
11.20 – 12.20 |
Pokój nauczycielski budynek A |
33. |
Wiśniewski Szymon |
Czwartek |
8.30 – 9.30 |
Pokój nauczycielski budynek A |
34. |
Wrzesińska Iwona |
Czwartek |
10.20 – 11.20 |
Pokój nauczycielski budynek B |