Treść strony

Godziny dostępności nauczycieli w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu

L.poj. Imię i nazwisko Dzień tygodnia Godzina Miejsce
1. Becker Krzysztof środa 10:20-11:20 pokój nauczycielski budynek B
2.  Błaszkiewicz Agnieszka czwartek 16:55-17:55 pokój nauczycielski
3. Boniecka Katarzyna środa 10:00-11:00 gabinet kierownika szkolenia praktycznego
4. Broszniewska Helena poniedziałek 8:30-9:30 pokój nauczycielski
5. Brzostowska Agnieszka czwartek 14:00-15:00 gabinet dyrektora
6. Buler Ewelina poniedziałek 15:30-16:00 pokój nauczycielski
7. Ciemniak Bartłomiej wtorek 11:15-12:15 pokój nauczycielski
8. Chojak Małgorzata piątek 16:20-16:50 pokój nauczycielski
9. Cieciurska Katarzyna wtorek 12:15-13:15 pokój nauczycielski
10. Dąbek Wiesław poniedziałek 17:00-18:00 biblioteka
11. Długozima Katarzyna środa 12:15-13:15 pokój nauczycielski
12.  Dubanowski Piotr środa 11:20-12:20 pokój nauczycielski budynek B
13. Górska Anna środa 11:25-12:10 pokój nauczycielski
14. Gralik Paulina wtorek 11:15-12:15 pokój nauczycielski
15. Gurkowska Wioletta środa 9:25-10:25 pokój nauczycielski
16. Gurtowska Dorota czwartek 10:30-11:30 pokój nauczycielski
17. Gutmańska Marzena piątek 12:55-13:25 pokój nauczycielski
18. Guzek Michał poniedziałek 9:30-10:30 pokój nauczycielski
19. Jagodzińska Justyna środa 12:20-13:05 pokój nauczycielski
20. Kawczyński Mateusz wtorek 11:15-12:15 pokój nauczycielski
21. Kalinowska Ewa poniedziałek 13:10-14:10 pokój nauczycielski
22. Kolenderski Radosław wtorek 10:20-11:20 pokój nauczycielski budynek A
23. Kołodziejska Marzena czwartek 12:20-13:20 pokój nauczycielski
24. Kowalska Agnieszka środa 15:00-16:00 pokój nauczycielski
25. Krzykalska Joanna wtorek 16:05-17:05 pokój nauczycielski
26. Lisewska Joanna poniedziałek 13:05-14:05 pokój nauczycielski
27. Piotrkowski Jakub czwartek 13:10-14:10 pokój nauczycielski
28. Sęk Bogdan wtorek 11:00-12:-00 pokój nauczycielski
29. Skrobiszewska Anna piątek 13:05-14:05 pokój nauczycielski
30. Sulkowska Alicja piątek 13:15-14:15 pokój nauczycielski
31. Szarpatowski Krzysztof czwartek 13:05-14:05 pokój nauczycielski
32. Szynkiewicz Rafał środa 8:00-9:00 pokój nauczycielski
33. Sniegowska Joanna wtorek 8:30-9:30 pokój nauczycielski
34. Świadek Marcin środa 11:10-12:10 pokój nauczycielski
35. Świderska Agnieszka czwartek 11:15-12:15 pokój nauczycielski
36.  Tykałowska Wioletta piątek 12:10-13:10 pokój nauczycielski
37. Werner-Dudkiewicz Anna środa 17:00-18:00 pokój nauczycielski
38. Wichrowski Aleksander wtorek 9:30-10:30 pokój nauczycielski
39. Wiśniewski Szymon piątek 11:15-12:15 pokój nauczycielski
40. Wrzesińska Iwona środa 11:15-12:15 pokój nauczycielski